Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare

Distribuiţi

Reintoarcere Babirusa

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos
BabirusaMesaj
Babirusa

Banat

Mesaje Mesaje : 98
Varsta Varsta : 29
Localizare Localizare : Bacau

Reintoarcere Babirusa Empty
MesajSubiect: Reintoarcere Babirusa Reintoarcere Babirusa Icon_minitimeDum Mar 02, 2014 11:19 am

Nick cs: Babirusa
Steam on/OFF
Varsta: 19
Experienta cs: 4 ani
Experienta amxmodx: 4ani
Id mess: vladmihai61
CNP:19407
Ore pe srv: http://www.gametracker.com/player/Babirusa/188.212.106.102:27015/
Imi pare rau ca am vb asa azi si imi pare rau si pentru ban-urile date de aiurea ,nu asi vrea sa plec de pe srv chiar cred ca mai merit o sansa ;) .
Astept decizia voastra,nu ma supar daca o sa fie numai contra eu cel putin stiu ca am incercat .
Iar daca voi primi respins va doresc suces incontinuare cu srv si spor la playeri ;).
Sus In jos
Autorul acestui mesaj a fost eliminat din forum. - Afisati mesajul
alecsutzaMesaj
alecsutza

Girl

Mesaje Mesaje : 35

Reintoarcere Babirusa Empty
MesajSubiect: Re: Reintoarcere Babirusa Reintoarcere Babirusa Icon_minitimeLun Mar 03, 2014 9:08 am


Nu te obliga nimeni sa pleci de pe server, dar atitudinea ta a lasat de dorit...iar decizia ti-a apartinut. Noi am vrut sa iti dam o sansa, tu ai vrut sa arati ca esti "ambitios"...asa ca suporti consecintele!
   Ca un sfat ...nu mai fi asa artagos si nu mai lua decizii la nervi....pt ca tot pe tine te afecteaza!
Dupa cat m-am luptat sa nu iei remove.....acum ,datorita atitudinii tale...din partea mea ai  contra
Sus In jos
BabirusaMesaj
Babirusa

Banat

Mesaje Mesaje : 98
Varsta Varsta : 29
Localizare Localizare : Bacau

Reintoarcere Babirusa Empty
MesajSubiect: Re: Reintoarcere Babirusa Reintoarcere Babirusa Icon_minitimeLun Mar 03, 2014 10:57 am

Multumesc ale orcum ai si tu dreptatea ta  Smile  dar na poate voi primi aces iar depinde de fusion si tac ;)
Sus In jos
Autorul acestui mesaj a fost eliminat din forum. - Afisati mesajul
FusionMesaj
Fusion

Administrator

Mesaje Mesaje : 66
Varsta Varsta : 30
Localizare Localizare : Bucuresti

Reintoarcere Babirusa Empty
MesajSubiect: Re: Reintoarcere Babirusa Reintoarcere Babirusa Icon_minitimeMar Mar 04, 2014 7:28 am

contra Pe srv asta numai ai  ce cauta.
Sus In jos
TacticalMesaj
Tactical

Fondator

Mesaje Mesaje : 54
Varsta Varsta : 34
Localizare Localizare : Pitesti

Reintoarcere Babirusa Empty
MesajSubiect: Re: Reintoarcere Babirusa Reintoarcere Babirusa Icon_minitimeMar Mar 04, 2014 10:08 am

Astea find supuse,nu pot sa-ti zic decat mult succes babirusa pe alte servere la admin,poate inveti si ceva din greseli si mai reflectezi putin la atitudinea ta!
Toate cele bune si multa sanatate!!!
 tc
Sus In jos
https://cspitesti.catsboard.com
Continut sponsorizatMesaj



Reintoarcere Babirusa Empty
MesajSubiect: Re: Reintoarcere Babirusa Reintoarcere Babirusa Icon_minitime

Sus In jos
Pagina 1 din 1

Subiecte similare

-
t Banlist Babirusa
t Cerere Babirusa
t Babirusa / mimzy ban fara motiv

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Cerere Admin-